پروژه طراحی ویلای اغشت 2

موقعیت: اغشت

طراح: گروه فنی و مهندسی ویلاوایت

مساحت زمین: 1400 متر مربع

متراژ کل طراحی: 640مترمربع

 سبک:  مدرن

وضعیت: در حال اجرا

هدف از طراحی ویلا، ایجاد فضای آرام و دلچسب منطبق با سلیقه شخصی و نیاز افراد حاضر در آن می باشد. شما در ساخت ویلا همواره سعی بر آن دارید، هر انچه که مورد انتظارتان است که ممکن است در محل زندگی دائم خود دچار کمی و کاستی باشد در آن مهیا سازید. این موارد می توانند شامل استخر، باشگاه خانگی، روف گاردن، شومینه، اتاق مستر و … که اکثراً در آپارتمان های امروز با فضاهای محدود و انبوه سازی، از آن بی بهره ایم باشد.

ویلای اغشت از آن دسته ویلاهایی است که تمام امکانات رفاهی جهت یک آخر هفته دلچسب را برای شما مهیا می سازد. حدود سونا، استخر، سوییت تابستان نشین، روف گاردن، دید و منظره فوق العاده نسبت به کل منطقه از ویژگی های بارز این ویلا می باشد.

طی جلسه ای که گروه طراحان ویلا وایت با کارفرما داشتند، تمام نیازهای ایشان ثبت شده و در حین طراحی سعی نمودند تمام مواردی که خواسته و نظر کارفرما بود در آن لحاظ شود. با توجه به توپوگرافی زمین طراح از این پتانسیل زمین کمال بهره را برده و قسمت استخر و فضای تفریحی را در نقشه زیر زمین که از سمت جنوب فضای همکف به حساب می آید را در نظر گرفته است. این ساختمان از سمت شمال سه طبقه و از سمت جنوب چهار طبقه دیده میشود.

وجود رودخانه ای در بخش جنوبی زمین طراح را به این فکر واداشته که یک فضای تابستان نشین در انتهای باغ طراحی نماید. به گونه ای که در فصل گرم بتوان از فضای خنک و دلچسب کنار رودخانه و صدای شرشر آب کمال استفاده را ببرد و ماحصل آن کاری است که پیش روی شماست که در نگاه اول نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. از دیگر ویژگی های این بنا سازه با سقف وافل است که توانسته دهانه های بلند را در اختیار طراح قرار دهد.