• درباره ویلاوایت

ما برآنیم که همواره بهترین را برایتان خلق نماییم.

گروه معماری ویلا وایت با تکیه بر دانش روز و تجربیات چندین ساله مهندسان خلاق و خبره خود، در زمینه معماری و شهرسازی و طراحی داخلی در کردان تاسیس گردید.
این مجموعه اساس فعالیت خود را در ارائه خدمات فنی و مهندسی کارآمد در خصوص طراحی معماری، معماری داخلی، مشاوره و اجرا، بر پایه اعتمادسازی متقابل، تعهد پذیری، مشتری مداری، نوآوری، اشتیاق و ماندگاری بنا نهاده است.
هدف مجموعه ویلاوایت طراحی خاص و منحصر به فرد، کاملاً متناسب با سلیقه مشتری، در زمینه ویلا و ارائه طرح های متناسب با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و خلاقانه در زمینه معماری و طراحی داخلی، در راستای بالا بردن کیفیت زندگی تمام اقشار جامعه میباشد.
از دیگر اهداف این مجموعه بالا بردن کیفیت در طراحی و توجه دقیق به جزئیات اجرایی و ساخت با احیای دانش پیشینیان و علم روز معماری به منظور ارتقاء ایمنی و پایداری همه جانبه ساختمان می باشد.
همچنین مجموعه بر این باور است که ساختمان همواره بایستی با محیط خود تعاملی صحیح و متوازن برقرار کرده تا بتواند با احترام به محیط زیست، همگام با آن گام برداشته و جزء کوچکی از محیط پیرامون خود باشد. بدین منظور این مجموعه با نگرشی ژرف و هوشمندانه به محیط پیرامون به راهکارهایی برای طراحی در جهت احترام به طبیعت دست یافته است.
با توجه به وجود تورم و شرایط اقتصادی کنونی جامعه، هزینه و زمان زیادی صرف ساخت یک پروژه ساختمانی میشود، گروه معماری ویلاوایت همواره سعی بر این دارد که با حفظ کیفیت و زیبایی بصری یک پروژه، از هدر رفتن زمان و سرمایه کارفرمایان جلوگیری نموده تا در پایان علاوه بر رضایت کیفی به لحاظ اقتصادی نیز رضایت شما را جلب نماید.

زمینه فعالیت:
گروه معماری ویلا وایت به عنوان یک مجموعه تخصصی طراحی و اجرا می باشد که تمامی مراحل از شروع تا پایان پروژه توسط تیم و دپارتمانهای تخصصی (1- معماری2- طراحی داخلی 3- محوطه سازی) انجام می پذیرد.
– طراحی ویلا در تمامی سبک های معماری اعم از کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن
– طراحی فضاهای تجاری، اداری، مسکونی و خدماتی
– طراحی، بازسازی و نوسازی پروژه با متدهای روز دنیا و متناسب با سلیقه کارفرما
– طراحی و دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف
– طراحی منظر و محوطه سازی
– طراحی نما و طراحی نورپردازی
– اجرای تمامی موارد فوق در قالب مدیریت پیمان

با ما رویاهایتان را تحقق ببخشید.