ویلای جناب کشاورززاده

موقعیت: کردان-بانو صحرا

مساحت زمین: 624 متر مربع

متراژ کل طراحی:150  مترمربع در دو طبقه

سبک:  مدرن

وضعیت: در حال اجرا

شاید برای خیلی از ما اتفاق افتاده باشد که وقتی سخن از ساخت ویلا می شود گمان می کنیم که باید حتما هزینه های هنگفتی بابت طراحی ویلا و ساخت ویلا بدهیم تا یک ویلا جذاب و به قول امروزی لاکچری داشته باشیم.اما همواره شعار و دغدغه مجموعه وبلا وایت بر این بوده که با حداقل هزینه بهترین و لوکس ترین ویلا ها را برای کارفرمایان خود طراحی نماید.

ویلای جناب کشاورز زاده از آن دسته ویلاهایی است که در کمال زیبایی با حداقل هزینه طراحی و ساخته شد. در وهله اول چیزی که برای کارفرما حائز اهمیت بود، داشتن ویلا برای گذراندن تعطیلات اخر هفته با حداقل هزینه بود. بر همین اساس گروه معماری ویلاوایت طراحی خود را با توجه به خواسته کارفرما شروع کرد و ماحصل آن ویلایی است که علاوه بر هزینه کم از زیبایی بسیاری برخوردار است .ویلا در دو طبقه که هر طبقه 75 متر می باشد طراحی گردیده است.

طبقه همکف: سالن پذیرایی، آشپزخانه ، سرویس

طبقه اول: سه خواب( یکی از خواب ها مستر) و فضای نشیمن است و تراس با دید فوق العاده

از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این ویلا می توان به وجود استخر در کنار فضای سرپوشیده که در آن تمام خدمات رفاهی از جمله: شومینه، باربیکیو  و سینک در فضای آزاد و همچنین قرارگیری استخر در کنار پذیرایی که حدفاصل آنها پنجره قدی با شیشه های بلند اشاره کرد.

از دیگر ویژگی آن وجود تراس در طبقه اول با وسعت 20 متر به نحوی است که کل منطقه کردان را در چشم انداز خود دارد.

تصاویر پروژه